Bulut’ta Erken Kayıt Fırsatını Kaçırmayın

Bulut Anaokulu

İzmit’te 2013 yılından bu yana eğitim kalitesiyle adından söz ettiren Bulut Okul Öncesi Eğitim, erken kayıt döneminde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

 

EĞİTİMDE FARKLI PERSPEKTİF
Eğitimdeki kalitesiyle adından söz ettiren Bulut Okul Öncesi Eğitim, erken kayıt dönemiyle Bulutların üstünde çocukluk geçirmek isteyenleri bekliyor. İzmit’te 2013 yılından bu yana faaliyet gösteren Creative Minds Preschool’un bünyesinde kurulan Bulut Okul Öncesi Eğitim, çift dil ve zenginleştirilmiş eğitim içeriğiyle okul öncesi eğitime farklı bir perspektif getirdi. Çocuklar eğitimlerde oynayarak öğrenme fırsatını Bulut Okul Öncesi Eğitim ile yakalıyor.

ÇOCUKLAR KENDİLERİNİ KEŞFEDİYOR
Oyunun eğitimdeki payını göz ardı etmeyen Bulut Okul Öncesi Eğitim, çocukların eğlenirken düşünmelerini, problem çözmelerini ve kendilerini keşfetmelerini sağlıyor. 2-6 yaş arasındaki çocuklara tam ve yarım gün eğitim seçenekleri sunan Bulut’ta eğitimler butik sınıflarda veriliyor. Minikler eğitimlerini sadece okul ortamında değil yaptıkları doğa gezilerinde de yapma fırsatı yakalıyor. Çocuklar hem doğayı keşfediyor hem de yeni bilgiler ediniyor.

ROBOTİK VE LEGO ATÖLYELERİ
Çocukların yaratıcı düşünmeleri ile el ve göz koordinasyonunu sağlaması açısından eğitimdeki payı büyük olan Lego atölyeleri de Bulut Okul Öncesi Eğitim’de özel bir yer tutuyor. Minikler lego atölyelerinde hem paylaşmayı öğreniyor hem de yaratıcılıklarını geliştiriyor. Son zamanlarda eğitimde ön plana çıkan ve Avrupa’da bazı ülkelerde müfredata bile giren robotik eğitimler, 2-6 yaş arasındaki çocuklara uygun düzeyde öğretiliyor.

NATİVE ÖĞRETMENLERLE İNGİLİZCE EĞİTİMİ
Çocuklar, robotik eğitimlerde sökülüp takılabilir parçalarla eğlenceli çalışmalar yapıyor. Bunun yanında günümüz eğitimin olmazsa olmazı yabancı dil eğitimi de native öğretmenler eşliğinde gerçekleştiriliyor. Çocuklar basit İngilizce terim ve kalıplarını erken yaşta öğrenerek dil eğitimlerinin temelini sağlam bir şekilde atmış oluyor. Tam veya yarım gün seçeneklerinde eğitim alan öğrenciler beslenmelerini doğal ürünlerle yapıyor.

ERKEN KAYIT FIRSATLARI
Bulut Okul Öncesi Eğitim, 1 Nisan-15 Haziran tarihleri arasındaki erken kayıt döneminde uygun fırsatları sunuyor. Okul öncesi eğitimde modern ve yenilikçi eğitim hizmetleri sunan Bulut’un fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız (0262) 373 33 41 numaralı telefonu arayabilir ya da Dumlupınar Mahallesi Gökçe Sokak No:7 Kartepe adresindeki okulumuzu ziyaret ederek detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi ve Erken Kayıt Avantajları için Sizi Arayalım