Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”140px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space height=”80″][mk_image src=”http://bulutanaokulu.com/wp-content/uploads/2017/07/bulut111.png” image_size=”full” animation=”right-to-left”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1504788140087{padding-top: 20px !important;background-color: rgba(255,255,255,0.36) !important;*background-color: rgb(255,255,255) !important;}”][mk_fancy_title color_style=”gradient_color” grandient_color_from=”#27d2f4″ grandient_color_to=”#86dbf9″ grandient_color_angle=”horizontal” margin_bottom=”0″ font_family=”none”]

Özel Gün Kutlamaları

[/mk_fancy_title][vc_column_text]Okulumuz öğrencilerinin doğum günleri okulumuzun Rengarenk atmosferinde okul arkadaşları, öğretmenleri ve anne-babalarının katılımı ile kutlanır. Doğumgünü kutlamaları cuma günleri ikindi kahvaltısı saatinde yapılır. Doğum günü pastası dışında ikram kabul edilmez. Okulumuz o gün tuzlu tarzda bir ikindi kahvaltısı ikramı sunar. Öğrencilerimizin keyifli bir parti geçirmesi için Creative Party ekibi büyük bir heyecan ile çalışır.

Okulumuzda belirli gün ve haftalar kapsamındaki birçok özel güne ilişkin farklı temalar ile birçok kutlama yapılır. Bu özel günler için tüm özel hazırlıklar Creative Party ekibi tarafından tasarlanır ve uygulanır.

Özel gün kutlamalarında Marduk Digital ve Kocaelilife Dergisi fotoğraf sanatçıları özel çekimler yapar ve fotoğraf ya da videolar sosyal medya, basılı medya ve web sitemizde öğrenci velisinin onayı ile paylaşılır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row]